Jednosoban stan u blizini magistrale Lastva Grbaljska, Kotor

105.750€ /2250 €/m²
Prodaja
ID: 13184
Tip nekretnine: Stan/Apartman
Površina (M 2)
47
Spavaća soba
1
Kupatilo
1

Opis nekretnine

📍 Lokacija : opština Kotor,naselje Lastva Grbaljska
💵 Cena 2250€/ m² ukupno 105.750 €
🛏 Spavaće sobe: 1
🛁 Kupatila: 1
📐 Površina : 47 m²
⛱ Terasa : da
🏢 Sprat : 3 (podkrovlje)
↕ Lift : ne
🛒 Blizina sadržaja: 200m do magistralnog puta i škole
🌄 Pogled:na ulicu i dvorište
🚗 Garaža/parking – ne
🛋 Stanje stana: namješten
🔥 Grejanje : klima uređaj
🎨 Interijer: funkcionalno opremljen
📅 Dostupno :odmah
📄 Dokumenti : nema terete i ograničenja
📞 068735233 Nikola