🔑 Prodaje se jednosoban stan u centru grada Centar, Budva

260.000€
ID: 13180
Tip nekretnine: Stan/Apartman
Površina (M 2)
54
Spavaća soba
1
Kupatilo
1
Garaža
1

Opis nekretnine

📍 Lokacija:grad Budva,ulica Vojvodjanska
💵 Cena stana sa garažom 260.000 € ukupno 4815 €/m²
🛏 Spavaće sobe: 1
🛁 Kupatila: 1
📐 Površina : 54 m²
⛱ Terasa : da
🏢 Sprat : 2 (zgrada od 6 spratova)
↕ Lift : da
🛒 Blizina sadržaja: do mora i TQ Plaze 100m
🌄 Pogled:na ulicu
🚗 Garaža :da (mesto u podzemnoj garaži 12 m²)
🛋 Stanje stana: namješten
🔥 Grejanje : klima uređaj
🎨 Interijer: funkcionalno opremljen
📅 Dostupno :odmah
📄 Dokumenti : nema terete i ograničenja
📞 068735233 Nikola